Реєстрація на сайті БК BetWinner

Зміст:

  1. Як зареєструватися в Betwinner?
  2. Як ще відкрити ігровий рахунок у Betwinner?
  3. Вітальний бонус для нових клієнтів
  4. FAQ

Букмекерська контора Betwinner, яка приймає ставки на понад три десятки видів спорту, а також на події у світі культури, мистецтва та науки (кінопремії та телешоу, відзнаки та наукові винагороди) на сайті в доменній зоні .com – нове «обличчя» на беттинг-ринку. Хоча на порталі БК вказано, що Бетвіннер запрацював у 2007-му році, але, мабуть, лише через десять років беттери дізналися про цього букмекера. 

BetWinner має всі атрибути міжнародного ресурсу для ставок: понад 40 валют ігрового рахунку і така ж кількість мовних версій.

На онлайн платформі бк Betwinner можна не тільки робити ставки на спорт у режимах прематч та лайв, але й дивитися відеотрансляції матчів у високій якості. Ці функції доступні лише зареєстрованим користувачам. Втім, пройти реєстрацію в Бетвіннер не складе ніяких труднощів: способів є декілька.

⭐️ Назва• BetWinner •
⚽️ Бонус на депозит• 3000 UAH •
? Валюта рахунку• UAH, USD, EUR •
? Додаток• iOS, Android •
Реєстрація BetWinner
Реєстрація в Бетвіннер

Як зареєструватися в Betwinner?

Найпростіший варіант реєстрації на сайті букмекерської контори Бетвіннер – миттєва реєстрація, “в один клік”. Система автоматично підбирає дані на основі геолокації потенційного клінта – в реєстраційній анкеті на основі цього вибирає країну проживання гравця та валюту рахунку. Підтвердіть ці дані або виберіть інші і натисніть  накнопку «Реєстрація», після чого система згенерує унікальні авторизаційні дані (логін/пароль) для вашого профілю.

І при цьому способі, і в альтернативних варіантах (як зареєструватися за номером телефону чи за допомогою e-mail – читайте далі) додатково потрібно буде пройти верифікацію профілю для можливості здійснення розрахункових операцій.

Реєстрація BetWinner

Заходимо на сайт букмекерської контори

Щоб зареєструватися на сайті БК Бетвіннер, насамперед необхідно зайти на офіційний сайт букмекерської контори Betwinner (якщо через регіональні блокування це зробити не вдається — скористайтесь дзеркалом). На верхній панелі інструментів сайту виберіть опцію»Реєстрація».Якщо ви здійснюєте вхід на сайт BetWinner із мобільного пристрою,що працює на операційній системіAndroid або iOS – відбувається автоматична переадресація на мобільну версію ресурсу, пройти реєстрацію на якій можна аналогічно до основної, десктопної версії.

Реєстрація BetWinner
Реєстрація в Бетвіннер

Заповнюємо персональні дані

Вказуйте виключно достовірну та коректну інформацію під час створення акаунту. Після створення облікового запису особисті дані, а також валюту рахунку змінити неможливо. Крім того, процес верифікації профілю передбачає надання підтверджуючих документів для можливості ідентифікації клієнта та забезпечення безпечних платежів. При внесенні некоректних даних верифікація профілю буде неможлива.

Реєстрація BetWinner

Завершуємо відкриття ігрового рахунку

Фактично останній етап реєстрації на сайті букмекерської контори Бетвіннер – процедура верифікації облікового запису. Процес верифікації, як уже зазначалось вище, являє собою просту процедуру ідентифікації даних клієнта з метою забезпечення безпечних рохрахунків на платформі. Для верифікації профілю клієнта вам необхідно буде зайти в розділ Особистий кабінет та у вкладці Особисті дані заповнити додаткову анкету, вписавши необхідні дані та прикріпивши фотографії чи сканокопії документів, підтверджуючих особу. Фото мають бути високої якості, не розмиті і чіткі — фотографуючи документи, слідуйте підказкам системи, щоб зображення получились належної якості.

В окремих випадках можлива також відео верифікація.

Отримуємо підтвердження про реєстрацію

При заповненні всіх необхідних інформаційних полів в особистому кабінеті та після успішного проходження процедури верифікації облікового запису можна сміливо робити ставки у БК Бетвіннер – на спортивні чи інші події. Відповідне повідомлення про успішну реєстрацію від букмекера Betwinner також з’явиться у пошті особистого кабінету.

Як ще відкрити ігровий рахунок у Betwinner?

На сайті БК Betwinner можна зареєструватись не тільки в один клік, але й з використанням інших варіантів. За номером мобільного телефону або через соцмережі зареєструватися на сайті букмекерської контори Бетвіннер так само легко. Реєстрація в БК Betwinner через електронну пошту теж нескладна, хоча реєстраційна форма трохи більше. Але, незалежно від обраного способу, нові клієнти букмекера можуть претендувати на 100% вітальний бонус на перший депозит, нехай і лімітований сумою в 100 євро.

Реєстрація за номером телефону

Досить просто зареєструватися на сайті букмекерської контори Бетвіннер, використовуючи лише номер мобільного телефону. Подібний варіант дуже схожий на реєстрацію в один клік: використовуючи дані геолокації, БК Betwinner автоматично підтягне відповідну країну (включаючи екзотичні) та валюту ігрового рахунку – хоча в такому варіанті можна завести депозит і в «універсальних» євро або доларі. А на телефон потім окремим SMS-повідомленням від букмекера прийде код активації, який необхідно ввести в реєстраційну форму. Пізніше можна вказати відсутні персональні дані.

Реєстрація по телефону
Реєстрація в Бетвіннер

Реєстрація через соціальні мережі

Анітрохи не складніше, в порівнянні з реєстрацією за номером телефону, зареєструватися на сайті Бетвіннер за допомогою популярних соцмереж або месенджера Telegram. Основна ідея полягає в тому, щоб дозволити букмекерській конторі Betwinner використовувати як реєстраційні дані профіль у вибраній соцмережі. При цьому треба не тільки дати букмекеру доступ до обраного профілю, але й потім вибрати валюту ігрового рахунку та одну з опцій використання бонусу для нових клієнтів Бетвіннер.

Реєстрація через соцмережі

BetWinner реєстрація по e-mail

Зареєструватися на сайті букмекерської контори Бетвіннер, використовуючи актуальну електронну пошту – процес трохи більш трудомісткий порівняно з реєстрацією в один клік або за номером мобільного телефону. Справа в тому, що в цьому випадку доведеться вказати країну, регіон та місто проживання, паспортні дані, актуальний номер мобільного телефону та адресу електронної пошти (їх потім необхідно підтвердити). А також вибрати валюту ігрового рахунку та згенерувати пароль підвищеної складності. У разі реєстрації в БК Betwinner з промокодом – потрібно ввести і його. При генерації пароля потрібно користуватися набором малих і великих букв, цифр і спецсимволів.

Реєстрація по e-mail
Реєстрація в Бетвіннер

Вітальний бонус для нових клієнтів

Кожен новий клієнт БК Бетвіннер отримує вітальний бонус від компанії у розмірі 100 євро (в еквіваленті валюти ігрового рахунку). Програма лояльності також включає різноманітні акції та пропозиції. Передбачені спеціальні подарунки для іменинників – наприклад, підвищені коефіцієнти на деякі матчі або фрібет (бездепозитна ставка). Якщо зареєструватися з промокодом – можна спробувати отримати ще трохи більше: до 130%-ного бонусу на перший депозит.

Більш детальну інформацію про актуальні бонусні пропозиції від букмекера читайте на офіційному сайті букмекерської контори BetWinner.

Отримайте вітальний бонус

FAQ

Який у BetWinner вітальний бонус при реєстрації?

Після реєстрації на сайті БК Бетвіннер на бонусний рахунок клієнта зараховується вітальний бонус в розмірі 100% від суми першого поповнення, але не більше, ніж 100 EUR (або еквівалент цієї суми в валюті рахунку).

Які способи реєстрації в Бетвіннер?

Гравець може відкрити ігровий рахунок у Betwinner такими способами:

Чи потрібно відігравати вітальний бонус BetWinner?

Так, необхідно суму бонусу поставити 5 разів на ставки типу експрес.