Прес-центр

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»

У зв’язку з проведенням технічних робіт на обладнанні Товариства, 18.05.2018 р. з 10:00 до 13:00 год. можливі тимчасові перебої в роботі багатоканального телефонного номера  0-800-210-310.
Зателефонувати до кол-центру можна за багатоканальним телефоном 0462-654-901 (вартість розмов згідно тарифів Вашого оператора).

Енергетики підтримали традицію та вдяглись у вишиванки

Всесвітній день вишиванки за традицією відзначають у третій четвер травня. Зараз важко уявити, та історія свята розпочалася з ідеї кількох чернівецьких студентів. День вишиванки - поки ще відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

«Чернігівобленерго» закликає населення області дотримуватись Правил охорони електричних мереж

Почастішали випадки пошкодження майна ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» сторонніми особами. Під час виконання земельно-польових робіт сільгосптехнікою пошкоджуються опори повітряних ліній 0,4-10 кВ.

"Чернігівобленерго" продовжує боротьбу з крадіями електроенергії

Все частіше населення Чернігівської області для зменшення показів електролічильника використовує магніти. Для боротьби з такими крадіями електроенергії ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» проводить роботи з установки на лічильниках індикаторів магнітного поля.

З усіма почестями – в останню путь. В Бобровиці перепоховали рештки воїна Другої світової війни

8 травня, в День пам’яті та примирення, в м.Бобровиця Чернігівської області відбулося перепоховання рештків солдата Другої світової війни Михайла Стельмаха, який загинув 10 березня 1944 року біля с. Оратівка, Вінницької області.

Реформа чи перешкода. В ПАТ «Чернігівобленерго» провели громадські слухання щодо RAB-регулювання

В ПАТ «Чернігівобленерго» провели громадські слухання щодо стимулюючого регулювання для енергопередавальних та енергопостачальних компаній. За словами Голови правління «Чернігівобленерго» Володимира Ткача, такі слухання проходять по всіх компаніях «Обленерго». Учасниками слухань стали експерти, громадські активісти, представники місцевих органів влади та реального сектору економіки.

Працівники «Чернігівобленерго» відзначили День пам’яті та примирення та 73-тю річницю Перемоги

8 травня у Чернігові відзначили День пам’яті та примирення та 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Аби вшанувати тих, чиї життя забрала війна, священнослужителі, представники влади та просто небайдужі чернігівці зібралися у Сквері Попудренка біля Братської могили загиблим воїнам.

Привітання Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимира Ткача з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги

Шановні співвітчизники! Сердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці травневі дні український народ, разом з Європою та світом, вшановує жертовність і героїзм тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло нацистських концтаборів. Пам’ять про Другу світову війну непідвладна часу.

99-річний ветеран приймав поздоровлення від Спілки ветеранів десантників «Північ» та працівників ПАТ «Чернігівобленерго»

Пам’ятаємо, шануємо, поважаємо! Квіти і подарунки, щирі слова побажань – це ті моменти, що єднають старше покоління із сучасниками. Справжня людина-легенда, ветеран Великої Вітчизняної війни Микола Данилович Петрушинець 1травня відзначив своє 99-річчя. Поважний іменинник отримав найщиріші поздоровлення від Громадської організації «Спілка ветеранів десантників «Північ», працівників «Чернігівобленерго» та вітальну адресу.

Сторінки