Новини Компанії

УВАГА! АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» ЗМІНЮЄ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗІВ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИКІВ!

З метою надання більш широких можливостей населенню регіону для передачі показів електролічильників, АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» змінює номери телефонів. Відтепер для того, щоб скористатися сервісом автоматичного збору показів електролічильників (автовідповідачем) замість номера 654-902 слід набирати номер 772-902 (багатоканальний, цілодобово без вихідних).

Президент Володимир Зеленський відзначив державною нагородою енергетика із Чернігівщини

З нагоди Дня Соборності України Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю кількох жителів Чернігівщини.

НКРЕКП затвердила План розвитку системи розподілу АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2020-2024 роки

Згідно з вимогами Кодексу системи розподілу, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 310 від 14.03.2018, та з урахуванням заходів, передбачених Схемою перспективного розвитку електричних мереж 35-110 кВ по ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2017-2027 роки, Товариством був розроблений План розвитку системи розподілу АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2020-2024 роки (далі – План розвитку), яким визначені основні напрямки розвитку енергетики області на наступні 5 років.

Відкрите обговорення Проєкту інвестиційної програми АТ «Чернігівобленерго» на 2020 рік

Відповідно до статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», та на виконання п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комі...

Сторінки