Новини Компанії

Володимир Ткач взяв участь у засіданні круглого столу з питань впровадження RAB-регулювання

Енергетичні експерти пропонують перевести енергопостачальні компанії на систему RAB- тарифів. П'ять років тривають дискусії і досі не вдалося дійти консенсусу. Політики, експерти та енергетики не можуть дійти згоди, а і без того плачевний стан інфраструктури дедалі погіршується. Чергова зустріч за круглим столом закінчилася порожніми розмовами. Голова регулятора Дмитро Вовк, на якого очікували учасники круглого столу, на зустріч так і не з'явився.

Дружня родина енергетиків привітала директора Новгород-Сіверського РЕМ Бориса Бунака з 60-ти річним ювілеєм

«Люди, які присвятили себе благородній справі завжди викликають почуття глибокої поваги. Борис Михайлович Бунак пов’язав свою долю з професією енергетика і своєю відповідальною роботою заслужив повагу як керівництва, так і трудового колективу», - наголосив Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач.

Всі на суботник! Із граблями та лопатами працівники ПАТ «Чернігівобленерго» долучилися до Дня довкілля

За традицією працівники ПАТ «Чернігівобленерго» приєдналися до Дня довкілля, який в Україні відзначали 21 квітня. В цей день свідомі громадяни вийшли на вулиці, аби зробити світ навколо чистішим. Свого часу енергетики пообіцяли опікуватися с. Седнів і своєї обіцянки дотримуються.

Володимир Ткач ознайомився з ходом реконструкції стадіону «Юність»

Сучасний, з покриттям, що відповідає найвищим стандартам, новими легкоатлетичними доріжки, трибунами і комунікаціями – таким ми можемо побачити стадіон «Юність» вже наприкінці цього року. На одній з двох головних баз підготовки юних футболістів проводять реконструкцію за державні кошти по спеціальній програмі Федерації Футболу України. Голова облдержадміністрації Валерій Куліч, Голова обласної федерації футболу України Генадій Прокопович та його заступник Володимир Ткач ознайомилися з ходом робіт і залишилися задоволеними.

Сторінки