Чи слід вважати багатофункціональний електронний багатофункціональний лічильник енергозберігаючим устаткуванням?

Відповідь:

Положеннями статті 1 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" встановлено, що засіб вимірювальної техніки - це технічний засіб, який застосовується під час вимірювань і має нормовані метрологічні характеристики.

Таким чином, засіб обліку електричної енергії використовується для проведення вимірювань з метою визначення обсягу спожитої електричної енергії і, відповідно, не є струмоприймачем та не може вважатись або не вважатись енергозберігаючим.

www.nerc.gov.ua/